• Kullanıcı

 

Garanti Ve İade Koşulları

 

 

 

 


CRAWLER® ürünleri, ilk perakende satış tarihinden itibaren 24 saat boyunca malzeme ve işçilik kusurlarından arındırılmış olarak garanti altındadır. On iki (12) ay sınırlı garanti dahilinde uygun kullanım koşullarında hasarlanan ürünlerin onarımı ücretsiz olarak yapılır. Bu garanti kapsamında Crawler®'ın yükümlülüğü arızalı olduğu tespit edilen parçaların herhangi bir parçasını değiştirme, onarma veya kendi takdirine bağlı olarak kredilendirme ile sınırlıdır. Crawler® şu durumlarda mallarıyla ilgili herhangi bir garanti vermez veya sunum yapmaz:

* Ürünler, üreticinin talimatlarına uygun olarak kurulmaz, uygulanmaz veya bakım yapılmaz ise,
* Ürünler, yanlış araçlara monte edilir ise,
* Ürünler, OEM spesifikasyonlarının üstünde ölçülere, satış sonrası standart dışı ölçülere sahip araçlara monte edilir ise,
* Ürünler, performansı artırmak için modifiye edilmiş motorlara sahip araçlara monte edilmiş ise.

CRAWLER®, herhangi bir bileşeninin veya bir bölümünün, bir yasasının izin verdiği ölçüde, başarısızlığının bir sonucu olarak talep edilebilecek işçilik masrafları ve diğer maddi olmayan veya dolaylı zarardan sorumlu değildir. Bu garanti kapsamında talepler aşağıdaki şekilde yapılmalıdır: KARTEPE PAZARLAMA İTH. İHR. LTD. ŞTİ. teknik departmanına ..... garanti@crawler.com.tr adresinden bir e-posta ile, ilgili hata/sorunun detaylı tanımı ve ilgili fatura numarası ile beraber hatalı bileşeni iade talimatı talebinde bulununuz.