Hakkımızda

Crawler

HAKKIMIZDA

CRAWLER Karavan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü ve lider offroad (arazi) karavan üreticisidir. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişim hedefi ile insan, mühendislik, ürün geliştirme, üretim ve hizmet ağı alanlarındaki yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye’de bulunan merkez ofisi ve fabrikasının yanı sıra Avrupa merkezi Almanya’nın Göppingen şehirinde bulunmaktadır. Tüm arazi, yol ve hava koşullarında kullanılabilen çekme karavanlar, motokaravanlar, kamp modülleri, araç üstü arama kurtarma modülleri, askeri/endüstriyel kullanıma uygun römork ve üst yapılar üretmektedir. CRAWLER markalı tüm ürünler, kullanım sürekliliğini sağlamak amacı ile zorlu koşullara dayanabilecek tasarıma ve dayanıklılığa sahiptir.

CRAWLER, Türkiye’de ve Avrupa’da offroad karavan üreten lider ve öncü firma olmanın gururu ile hep daha iyisini hedefleyerek daha çevre dostu, daha kompakt, daha güvenli, daha kabiliyetli araçlar üretmek için Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

100’den fazla çalışanı ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve unutamayacakları bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Farklı ülkelerde bayi ğğını genişleten CRAWLER, müşteri memnuniyeti hedefiyle 16 ülkede 20'den fazla bayisi aracılığıyla ürün ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmakta ve bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

CRAWLER ürünlerinin gövdeleri tamamen alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir. Alüminyumun paslanmaz, esnek ve hafif yapısı CRAWLER ürünlerini hem performans hem de dayanıklılık yönünden diğer karavan modellerine kıyasla daha üstün kılmaktadır. CRAWLER çekme karavan modellerinin yerden yüksekliği, lastik çapı, ağırlık merkezi, yaklaşma ve uzaklaşma açıları sayesinde her türlü yol koşulunda sorunsuz ve rahat bir seyahat gerçekleştirilmesini sağlar.

Kaliteden ve süreklilikten ödün vermemek için tüm modellerinde kalitesini kanıtlamış markalara ait aksesuar ve komponentler kullanılmaktadır.

CRAWLER MAĞAZA